Hakkımızda

En büyük ve rakipsiz kestane ve pastacılık ürünleri mağazası

Türkiye'de kestane, kestane ürünleri ve pastacılık ürünlerini kapınıza kadar ulaştıran kestanesepeti.com, kaliteli ve lezzetli binlerce ürünü siz değerli müşterilerine sunuyor.

1999 yılında kurulan Çakın Gıda LTD. ŞTİ. Başlangıçta kendi meyve bahçelerinde üretilen ürünlerin değerlendirilmesi amacıyla faaliyete geçmiş, fakat ilerleyen yıllarda ürün kapasite ve çeşitliliğini arttırmıştır. Pastacılık ve Catering sektörüne yönelik üretmiş olduğu ürünlerini LİNORA, EKONORA,MEYBEL markaları ile ürün çeşitliliğini her geçen gün geliştirmiş ve sektöründe Türkiye’nin önde gelen kuruluşları arasına girmiştir.

Grup şirketimiz olan Pastavizyon LTD ŞTİ ile ürünlerimizi elektronik ortamda sizlere sunmak üzere www.kestanesepeti.com.tr olarak hizmet vermekteyiz.

Uzmanlık alanımız olan meyve ve sebze işlemeyi konserve, şekerleme, püre, kurutulmuş, marmelat, muhtelif soslar, zeytin ürünleri, turşu şeklinde işleyip Türkiye genelinde bulunan bayileri aracılığı ile satmakta ve dış pazarlara ihraç etmektedir. Gerek pastacılık gerek EDT (ev dışı tüketim) kanallarında kullanılan ürünlerimiz pasta, unlu mamuller, dondurma üretiminde profesyonel mutfaklarımızda mükemmel performans sağlayarak hem pasta hem de unlu mamul ustalarının haklı beğenisini kazanmıştır.

Yaptığımız işin insan sağlığı ile doğrudan ilgili olduğunun bilinci ile bu sorumluluğu en iyi şekilde yerine getirmek için 2011 yılından itibaren İSO 22000:2005 ve İSO 9001:2008 kalite yönetim sistemleri ile belgelendirerek kalitesini arttırmıştır.